جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

خرید و معرفی ترانسمیتر فشار کلر سری 21y تمام رنج ها (KELLER Series 21y)

|
|
|
|
خرید و معرفی ترانسمیتر فشار کلر سری 21y تمام رنج ها (KELLER Series 21y)

این نوشته چه مطالبی دارد؟

یکی از محبوب ترین ترانسمیترهای فشار که نه تنها در جهان، بلکه در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد، ترانسمیتر فشار کلر سری 21y یا KELLER Series 21y که توسط شرکت محبوب کلر (KELLER) در کشور سوئیس ساخته شده است.

همانطور که می دانید وظیفه ترانسمیتر فشار یا فرستنده فشار، ارسال یک سیگنال از تجهیز که نشان دهنده فشار در حال اندازه گیری است. این سیگنال الکتریکی، 4 تا 20 میلی آمپر یا 1 تا 5 ولت است که از 0 تا 100 درصد تغییرات فیزیکی فشار را نشان می دهد. در نهایت این سیگنال الکتریکی به دستگاه هایی مانند PLC یا DCS ارسال می شود.

برندهای متنوعی در بازار وجود دارد که بعضی از آنها به خوبی شناخته شده اند و به قول معروف امتحان خود را پس داده اند. از نام آشناترین برند ها می توان به برند کلر (KELLER) سوئیس اشاره کرد که به خوبی برای مصرف کننده شناخته شده است. اما چه چیزی این ترانسمیتر فشار کلر را آنقدر مطمئن و محبوب کرده؟

خرید و معرفی ترانسمیتر فشار کلر سری 21y تمام رنج ها (KELLER Series 21y)

ترانسمیتر فشار کلر سری 21y

ترانسمیتر فشار کلر سری 21y را می توان پرفروش ترین محصول این شرکت دانست که به سراسر جهان عرضه می کند. این ترانسمیتر فاقد مهر و موم داخلی است و از عایق ولتاژی 300 VDC بهره می برد و در برابر تاثیرات محیطی مقاومت بسیار زیادی دارد و به لطف مدار جبران پیچیده، تعیین یک باند خطای کلی را ممکن می سازد.
همچنین این ترانسمیتر فشار در برابر ولتاژهای خارجی میان محفظه و اتصال الکتریکی بسیار مصون است که این موضوع به ویژه در هنگام استفاده از ترانسدیوسرهای فرکانس بسیار مهم است.

KELLER Series 21y چه ویژگی هایی دارد؟

مانند هر فرستنده فشار دیگری، KELLER Series 21y از ویژگی هایی برخوردار است که در زیر به آن اشاره می کنیم:

1. صحت یا درستی بالا (Accuracy)

ترانسمیتر فشار کلر سری 21y با توجه به مدلی که انتخاب می کنید، صحت یا Accuracy بسیار خوبی در محدوده ±0,25 %FS تا max. ±0,5 %FS ارائه می دهد که نیازهای مصرف کننده را به طور کامل برآورده می کند.

2. زمان پاسخگویی پایین

ترانسمیتر فشار کلر سری 21y، سرعت پاسخگویی بسیار خوبی در زمان کار در کمتر از 5 میلی ثانیه دارد.

3. طیف گسترده ای از دمای عملیاتی

دمای کاری از جمله مهمترین ویژگی هایی است که یک تجهیز باید به آن توجه کند. با توجه به کاربردهای صنعتی، این فرستنده باید بتواند در دماهای پایین و بالا را بدون آنکه تاثیری در اندازه گیری آنها داشته باشد، فعالیت کند. ترانسمیتر فشار کلر سری 21Y توانایی فعالیت در محدوده دمایی منفی 40 درجه سانتی گراد تا مثبت 100 درجه سانتی گراد را دارد که به تجهیز اجازه می دهد در سردترین تا گرم ترین نقاط زمین، اندازه گیری فشار را انجام دهد.

4. اتصالات روغن سیلیکونی

درون سنسور و پشت دیافراگم با روغن سیلیکون پر شده که مقاومت خوبی در برابر تغییرات دمایی دارد و همچنین فشار را به خوبی به صفحه دیافراگم منتقل می کند.

5. محدوده یا رنج اندازه گیری

با توجه به کاربرد، رنج ها متنوعی برای محیط های گوناگون طراحی شده است. ترانسمیتر فشار کلر سری 21y در مدل های PR-21y، محدوده اندازه گیری 2 تا 30 با را ارائه می دهد. PR به فشار Vented Gauge اشاره دارد به این معنی که سنسور در اتمسفر صفر شده است.
در مدل های PAA-21Y و PA-21Y، کلر توانایی ارائه ترانسمیتر فشار در محدوده اندازه گیری 2 تا 1000 بار را دارد که البته برای محدوده بیش ار 600 بار، فقط برای کاربردهای استاتیک قابل تولید است. PA به Sealed Gauge اشاره دارد به این معنا که فشار 1 بار در سنسور مهر و موم شده است. همچنین PAA نیز به فشار Absolute اشاره می کند که سنسور در محیط خلاء صفر شده است.

6. بدنه ترانسمیتر

بدنه ترانسمیتر فشار کلر سری 21y از استیل ضد زنگ 316L ساخته شده که نشان دهنده کیفیت و مقاوlت بسیار زیاد تجهیز است که با انواع محیط آن را سازگار می کند. باید بدانید که این ترانسمیتر از معدود تجهیزاتی است که از استیل 316L استفاده می کند.
روی بدنه ترانسمیتر می توانید شماره قطعه، رنج اندازه گیر فشار، خروجی، منبع تغذیه و پیکربندی سیم کشی را مشاهده کنید.
خرید و معرفی ترانسمیتر فشار کلر سری 21y تمام رنج ها (KELLER Series 21y)

7. اتصال الکتریکی

اتصال الکتریکی این ترانسمیتر فشار از نوع mPm-plug (DIN 43650 C) است از که از درجه حفاظت IP65 پشتیبانی می کند.

8. اتصال فرایند

در پایین ترانسمیتر، یک عدد پورت فشار رزوه شده برای اتصال به فرایند وجود دارد که از نوع مکانیکی نرG1/4 است. جهت اطمینان از مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا و آب بندی بهتر، در قسمت اتصال به فرایند، از یک واشر آب بندی استفاده می شود. این آب بندی در محدوده دمای منفی 20 تا مثبت 200 درجه سانتی گراد کاملا سازگار است.
خرید و معرفی ترانسمیتر فشار کلر سری 21y تمام رنج ها (KELLER Series 21y)

9. خروجی

سیگنال خروجی در ترانسمیتر فشار کلر سری 21y در محدوده 4 تا 20 میلی آمپر است که اصطلاحا خروجی جریانی دارد که از نوع دو سیم است.

دانلود فایل های محصول

جهت استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
ریزسنج
ریزسنج